Takže... tohle video nemá vůbec nic společného s hubnutím, s mým deníkem, ale má to hodně společné se stylem mnoha lidí. Já neprosím o like nebo o sdílení. Jen chci aby si tohle video zhlédlo co nejvíce lidí a zamyslelo se. To jestli to sdílíš to je tvoje věc a ty dělej co uznáš za vhodné.

You are stronger than you think.
___________________________________________

Září 2013

Den po dni aka den po megaa přežeru

5. září 2013 v 20:36 Elois
Takže zdravím :)). Tenhle článek píšu už po třetí. Vypínal se mi pořád počítač, ale mi máme pejska a mu se líbilo světínko na PC a tak pořád do toho narážel :D, no a tak jednou mi to vypl on a pak jsem na něco zmáčkla a vypla jsem si net. No znáte to blondýně nevysvětlíte, že si má zapnout automatické ukládaní. No k věci :D, včera jsem měla přežer ano. Takovéto když si dáte kousek něčeho a už si myslítě, že když už jeden tak můžete si vzít i druhý kousek a už Vás nezabije ani třetí kousek no a tak. Snad to znáte.
Ale dneska to je lepší, sice jsem si trošku zamlasala na arašídovém másle -.-".. Ale dvě lžičky a dost :). Jo a spapala jsem ve škole tři takové ty cucavé karamelové bombóny. To už by mělo být vše z čeho bych se měla vyzpovídat :D ;).
Moje dnešní menu↓
sn. 30g dobré vlákniny a 20g ov. vloček s mlékem a 3 švestky

1. sv. 1/2 takové té přesnídávkové skleničky borůvek a 1/2 té skleničky bílého jogurtu a lžiška slunečnicových semínek :3
1. sv. 2 knackebroty s arašídovím máslem
ob. menší porce květákové polévky, 3 (větší -.-" ;)) ) bramborové placky
ve. krajíc celozrnného chleba, 2 nožičky (:D) párku (85% masa), lžička hořčice a 2 rajčátka
mimo. 2 lžičky ar. másla a 3 ty bombóny ↑
Zítra mířím hned ze školy do zdravé výživy tak chci nakoupit něco na mlsání :3 :D :). Tak čekejte zítra, budu popisovat :D ;).
Miluji Vás,
Elois


Chris and Heidy Powell♥. Taky je tak milujete jako já :))?? Kdyby někdo neznal Chris je trenérem z pořadu Vítej v novém těle. Určitě zkoukněte. Super motivace :).

Rozlitaná...

3. září 2013 v 19:28 Elois
sn. celozrnný chleba s máslem a s 90% šunkou //hrst žlutých cherry rajčátek
9:30 sv. 2 celozrnné chlebíčky s arašídovým máslem (senvič aka Elois :D) a 3 švestky
13:00 ob. školní jídelna- menší porce čočkové polévky, menší porce bramborové kaše a vepřové kousky masa
17:00 ve. celozrnný chléb, 2 nožičky (:D) párku (mělo tam být 90% masa, ale to se mi nějak nezdá :D ;) ), 1/2 papriky a hrst žlutých cherry rajčátek
pití. 1l perlivé vody, 0,3l zeleného čaje
mimo. protože jsem přišla domů s nehoráznou chutí a sušenky byly na stole a já chtěla odolat tak jsem sáhla pro sos krabičku :D.. No tak jsem nazvala moje milované Granko. No prostě a stručně jsem si vzala 2 lžičky Granka
Takže mám dneska za sebou první officiální vyučování :D. A také první odpoledko a také zaspání -.-" :D. No prostě hned první budík jsem si nastavila na hoďku později než jsem měla :D. No tak jsem vyletěla z postele v 6:40 a 6:55 mě jede autobus tak jsem vyletěla a dělala jsem možné i nemožné, abych ho stihla :D.. No tak jsem dala vařit vodu na čaj a letěla do koupelny, vyletěla hodila jídlo do batohu, zalila čaj a cestou do školy cucala důležitě z hrnku :D.. A tak jsem Vám nevěděla napsat čas ke snídaní, protože jednu část jsem jedla v autobuse a druhou část ve vlaku. Já vím, že to asi není dobře, ale stalo se a už vím, že když si chci dát budíka na třičtvrtě na šest mám tam dát 5:45 :D -.-""" ;).. Takže já jsem s dnešního dne jsem poučená :D:D.
No nic to je takové, abyc měla o čem psát, nic moc extra se u mě nestalo tak aby bylo o čem psát ;)).
Držte se!
Elois :)


2.9. aka comeback -.-"

2. září 2013 v 17:02 Elois
Poslušně se hlásím. Hrozně bych se chtěla omluvit, že jsem se neozvala. Nějak jsem si myslela, že to mám pod kontrolou a, že to v pohooodě zvládnu i bez zapisování- houby Elois!!! A tak snad jste na mě nazapomněly a, že i když začala škola, tak se nevzdáváte.
Takže bych se ráda vrátila a začala pořádně bojovat za svou vysněnou postavu.

Dneska jsem celý den jedla dá se říct super, ale přijdu domů a sušenky jsem spořádala ani nevím jak a potom jsem se pustila do arašidového másla -.-".
No nic to je takové rychlé oznámení a snad se Vám daří.
Elois